Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > دیدار رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خوزستان و جمعی کارکنان دانشگاه از خانواده شهید ودافع وطن عزیز الله بهمنی

 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار از خانواده شهید ودافع وطن عزیز الله بهمنی

دیدار رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خوزستان و جمعی کارکنان دانشگاه از خانواده شهید ودافع وطن عزیز الله بهمنی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی ، دکتر مسعود خداپناه رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خوزستان به همراه دکتر خدادادی مدیرعامل محترم جمعیت هلال احمر استان خوزستان و جمعی از کارکنان دانشگاه از خانواده دانشجوی شهید مدافع وطن عزیز الله بهمنی دیدار کردند.
در این بازدید که در روستای چلسرخ شهر صیدون محل سکونت خانواده شهید که در فاصله حدود 220 کیلومتری از شهر اهواز برگزار گردید حجت السلام و المسلمین بهمئی امام جمعه شهر صیدون نیز ایشان را همراهی نمودند.
شهید عزیز الله بهمنی از دانشجویان مقطع کاردانی رشته امداد و سوانح دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکز هلال احمر استان خوزستان بوده که در اثر حمله و تیراندازی افراد ناشناس به کلانتری ۲۲ اهواز در بامداد روز یک شنبه ( ۲۵ اردیبهشت ماه) حین انجام وظیفه به شهادت رسیدند.
در این دیدار صمیمی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید گرانقدر و تسلی خاطر بازماندگان ، لوح یادبودی توسط دکتر خداپناه به پدر شهید تقدیم گردید.
در پایان دیدار کلیه مدعوین به همراه خانواده شهید بر مزار استوار دوم عزیز الله بهمنیو شهدای گمنام گرد هم آمدند و با قرائت فاتحه یاد آن شهید را گرامی داشتند.
 


١١:٥٩ - يکشنبه ٢١ خرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٢٧٠٨٩    /    تعداد نمایش : ١٦٤