Aryanic
صفحه اصلي > اخبار 

اخبار > اصغر فلاح پیشه از دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی و از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس در دفاع از حریم حرم حضرت زینب(س) به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 


  چاپ        ارسال به دوست

اصغر فلاح پیشه به جمع شهدای مدافعین حرم پیوست

اصغر فلاح پیشه از دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی و از پیشکسوتان دوران دفاع مقدس در دفاع از حریم حرم حضرت زینب(س) به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی اصغر فلاحت پیشه به سال 1345 متولد شد. وی با توجه به سن کمی که داشت سال 62 وارد سپاه پاسداران شد و اگرچه به دلیل حضور در جبهه مجروح شده بود اما تا پایان دفاع مقدس در میدان جنگ و در قسمت مخابرات لشکر 27 محمد رسول الله (ص) حضور داشت.

فلاحت پیشه اگرچه سالها از بازنشستگی‌اش می‌گذشت اما از طریق یکی از نزدیکانش درخواست حضور داوطلبانه در سوریه را داد و در قسمتی مسئولیت واحد مخابرات یگانش را بر عهده گرفت.
شهید فلاحت پیشه دانشجوی مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر 47 تهران در 22 بهمن 94 حین مبارزه با تروریست‌های تکفیری و در دفاع از حرم حضرت زینب(س) به شهادت رسید اما به دلیل آنکه پیکرش در جبهه دشمن باقی مانده بود سپاه به تازگی خبر شهادت او و تعداد دیگری از همرزمانش را تایید کرد.
 مراسم بزرگداشت شهید جاویدالاثر حاج اصغر فلاح پیشه در تاریخ 19 فروردین 95  با حضور رئیس ، مدیرکل امور دانشجویان شاهد و ایثارگر، معاونین دانشگاه و مسئولین بنیاد شهید در مسجد امام رضا(ع) واقعه در منطقه 17 تهران برگزار شد.


١٠:٥٠ - يکشنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٥    /    عدد : ٢٢٥١٤    /    تعداد نمایش : ٣٦٦